"Ülke Hayrına Komşu Olalım" Bu kadar açık bir sözü bile anlamayan bir İP yönetimi ile nereye kadar nasıl gidilir?

06:29:04 | 2023-08-14
İbrahim Esen
İbrahim Esen       [email protected]

"Ülke Hayrına Komşu Olalım" 

Bu Kadar Açık Bir Sözü Bile Anlamayan Bir İp Yönetimi İle Nereye Kadar Nasıl Gidilir?

 

Genel Başkanları Zaten Ne Anlıyor Ne Konuşabiliyor Kadın Sadece Bizim Anadolu Tabiriyle Çemkiriyor..!

 

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin Geçen Haftaki Sözleri Gündem Oldu Herkes Kendince Bu İki Cümleden Mana Çıkarmaya Çalıştı..

 

Ne Demişti Devlet Bey "Yuvaya Çağırdık Dönmediniz O Zaman Yerel İktidarda Komşu Olalım Ülke Hayrına".

 

Kimi TV Programı Yorumcuları, Kimj Gazeteciler, Onlar, Şunlar, Bunlar Acayip Yorumlar Yaptılar İttifak Çağrısı Yaptı Diyende Oldu, İpe Mecbur Kaldı Diyende, Cumhur İttifakı Çatırdıyor Diyende..

 

İpin Basın İşlerinden Sorumlu Kürşat Zorlu İse Tamamen Kafayı Yemişcesine Yorumlamış Ki Kendi Başına mı Yoksa Meral Akşenerin Haberi Dahilindemi Bilmediğim Bir Açıklama İle Aklınca Devlet Beye Cevap Vermeye Çalıştı..

 

Aklınca Herkesi İp Denilen Ne İdüğü Belli Olmayan Daha Kimse Hizmet Ettiğini Kendi Yöneticilerinin Bile Bilmediği CHP'nin Bastonu Hdpnin Kankisi Fetonun Sözcüsü Olmuş Ucu Kimin Elinde Belli Olmayan Geçmişi Ve Geleceği Olmayan Partiye İttifak Olmaya Yada Katılmaya Davet Etti..

 

Şimdi Ben Bir Vatandaş Olarak Soruyorum Yerel İktidarda Komşu Olalım Ülke Hayrına Cümlesinin Hangi Kelimesinde Hangi Harfinde İttifak Çağrısı Yada İp Yönetimine Davet Var?

 

Devlet Bahçeli Açıkça Her Zamanki Siyasi Üslubu İle İpe Oy Veren Vatandaşlarimiza Yerel Seçimlerde CHP'ye İpe Değil Cumhur İttifakına Oy Vermelerini Bunun Ülkenin Hayrına Olacağını Söyledi..

 

Anlaşılmayacak Yada Başka Yerlere Çekilecek Bir Cümle Değil Gayet Açık Türkçe Söylenmiş..

 

Şimdi Soruyorum Sizlere Son Yerel Seçimlerde Oy Verip Seçtiğiniz CHP'li İpli Belediyelerden Ne Aldınız Hizmet Olarak?

 

İstanbul Ankara İzmir Adana Mersin Başta Olmak Üzere Hepsinin 4 yıllık Geçmişini İnceleyin Laflara Değil İcraatlara Bakın Ve Bir 4 Yil Daha Bunlara Yerel Yönetimler Verilir mi Degermi Düşünün Oyunuzu Tarafınızi Ona Göre Belirleyin..

 

Bir Devlet Adamı Siyasi Bir Dahi Olarak Bir Türk Milliyetçisi Olarak Sayın Devlet Bahçeli'nin Beyanatı Sözüde İpe Oy Veren Verecek Olanlara Tavsiye Niteliğinde Bir Sözdür..

 

Oraya Buraya Çekmenin Manası Yoktur..

 

Selam ve Saygılarımla..

 

İbrahim Esen.
ETİKET :  

Tümü